Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nancy Drew: Secret of the Old Clock

Nancy Drew: Secret of the Old Clock Empty Nancy Drew: Secret of the Old Clock

Mesaj tarafından Legendary Legend~Killer C.tesi Mayıs 01, 2010 8:03 pm

Nancy Drew: Secret of the Old Clock Nancydrewsecretoftheoldp
Nancy Drew'in 12. oyunu "Secret of the Old Clock"un macera dünyasına yeni bir soluk getirip getirmediğini merak ediyor musunuz? Öyleyse gelin birlikte bakalım...

Nancy Drew'in geçmişi tee 1930'lu yıllara dayanır. Tabiî ki benim tarihim 1930'lu yıllara dayanmadığı için bu bilgiyi araştırarak buldum, rezil rezil espriler yapmanın gereği yok. Very Happy Her neyse, Nancy Drew denen dedektif bacımızın ilk hikâyesi de aha şu anda oyununu oynadığımız "Secret of the Old Clock", yani "Antik Saatin Gizemi"dir. Tam 11 oyunun yapımcılığını üstlendikten sonra Her Interactive'in neden tee kadının ilk macerasını 12. oyun olarak tasarladıklarını anlamak ne kadar mümkün bilemiyorum ama şunu söyleyebilirim, oyunlar normal maceraları kadar güzel olmuyor... Nancy Drew'in gerçek bir hayranı değilim, macera oyunlarından da fazla hoşlandığımı (artık) söyleyemem fakat genel olarak oyunlardan az-çok anlıyorum ve Nancy Drew serisinin aynı diğer macera oyunları gibi kalite konusunda diğer türdeki oyunların çok daha geride kaldıklarını tıpkı Erman Hocanın ofsayt pozisyonlarını hiç çekinmeden söyleyebildiği gibi söyleyebilirim.
Nancy Drew: Secret of the Old Clock Yukle
Legendary Legend~Killer
Legendary Legend~Killer
Vipe® Aktif S@lyangozZz™
Vipe® Aktif S@lyangozZz™

Puanlar : 15675
Rep : 4